Про це повідомляє Appleinsider.

Читайте також: Власники iPhone почали отримувати непристойні повідомлення через функцію AirDrop

Відзначимо, спочатку Spektral називалася CloudCutout і розробляла плагін для Adobe Photoshop. Пізніше компанія запустила онлайн-сервіс Cutout Ninja для видалення фону з картинок. Користувачі отримали можливість завантажувати зображення будь-якого об'єкта і отримувати PNG-файли з прозорим фоном. Спочатку сервіс був безкоштовним, але незабаром його функціональність стала обмеженою і розкривалася тільки по платній підписці.

Промо-ролик компанії Spektral – дивіться відео

Перед тим, як стати частиною Apple, компанія запевняла, що "в 2017 році займалася розробкою алгоритму, який дозволяє створювати контент доповненої реальності". Підкреслювалося, що інструментом зможуть користуватися будь-які користувачі і на будь-якому пристрої.

На відеоролику видно, що компанія має намір "розблокувати креативність" користувачів. Є ймовірність, що Apple запустить додаток для обробки відео з додаванням об'єктів віртуальності реальності.

Читайте також: Додаток Google Photos отримав чергове цікаве оновлення: що зміниться

Apple як мінімум зацікавлена ​​в AR-технологіях. Це доводить придбання в 2017 році компанії SensoMotoric Instruments, що виробляє окуляри доповненої реальності. Також в листопаді минулого року Apple переманила розробників шолома доповненої реальності Totem.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно