Чверть цієї суми 25 мільйонів – буде надана у вигляді грантів для фінансування менших, регіональних видань в рамках проєкту під назвою Facebook Journalism Project, йдеться в повідомленні компанії.

До теми Facebook почав боротьбу з фейками в Україні: що відомо

Решта 75 мільйонів доларів буде виділено на "додаткові маркетингові витрати" новинних організацій усіх розмірів – як в США, так і за кордоном, щоб допомогти їм компенсувати очікуване зниження виручки.

Проблеми ЗМІ через скорочення реклами

Новинні видання, як очікується, зіткнуться з істотним скороченням доходів від реклами, оскільки компанії урізують маркетингові бюджети в умовах фінансової невизначеності, зазначає газета The Wall Street Journal. Попри те, що багато видань фіксують зростання числа читачів останнім часом, падіння рекламних доходів змушує їх скорочувати зарплати і звільняти співробітників. Facebook повідомила, що хоче допомогти ЗМІ уникнути подібних заходів.

Раніше в березні компанія оголосила також, що підтримає потерпілий через спалах коронавірусу малий бізнес за допомогою грантів і рекламних кредитів на загальну суму 100 мільйонів доларів. На отримання допомоги можуть розраховувати до 30 тисяч підприємств в більш ніж у 30 країнах світу, де здійснює свою діяльність Facebook.

До слова, акції Facebook подорожчали на 3,3% на торгах у понеділок. З початку цього року їх вартість впала на 21,1%.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно