Транзит перед Сонцем звична справа для МКС. Проте підібрати вдалий момент та обладнання, які підходять для вдалого знимку, вдається вкрай рідко.

Читайте також: Місячне затемнення 2019: яскраві фото з соцмереж

У NASA зазначають, що на фотографії саме МКС, а не сонячна пляма. Адже, за дотепним зауваженням агенства, "у сонячних плям є центральна темна зона, світліша периферія і немає сонячних батарей".

МКС на фоні Сонця
Міжнародна космічна станція на фоні Сонця

Також в NASA пояснюють відсутність плям на Сонці на цій
фотографії періодом низької сонячної активності. Виявляється, у період низької сонячної активності та з початком теперішнього Сонячного мінімуму сонячні плями стали рідким явищем. Цікаво, що їх кількість під час двох останніх Сонячних мінімумів була незвично низькою.

Що таке МКС? МКС – це Міжнародна космічна пілотована станція, яка була запущена на орбіту Землі у 1998-му році. Це спільний міжнародний проект, у якому беруть участь 24 країн, в тому числі: США, Росія, Японія, Канада, Бельгія, Німеччина, Данія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Франція, Швейцарія та Швеція.

МКС вважається однією з найбільших та складних машин, створених людством.

Міжнародна космічна станція обертається навколо Землі кожні 90 хвилин.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно