Про це повідомляє "Популярная механика".

Читайте також: В браузері Google Chrome виявили уразливість, яка виводить з ладу комп'ютери

Системи безпеки все частіше вдаються до біометричної аутентифікації для того, щоб не допустити в систему хакерів і просто сторонніх людей. В одних випадках це датчики з відбитками пальців, в інших – системи, подібні FaceID, як у iPhone. Існує і ще один, дуже поширений тип розпізнавання, коли сканер перевіряє форму, розмір і положення вен користувача під шкірою його руки.

Експеремент із біометричним сканером – дивіться відео

Однак ця методика довела свою ненадійність. Нещодавно на щорічній хакерській конференції Chaos Communication Congress в Лейпцигу ( Німеччина) фахівці розповіли, що створили фальшиву руку з воску, і датчик прийняв її за справжню.

Виникає дуже незручне почуття, коли спочатку оцінюєш систему як пристрій з високим рівнем безпеки, а потім береш і зламуєш її за допомогою дешевих матеріалів,
– зауважив один із авторів експерименту Ян Крісслер.

До речі, саме такий тип аутентифікації за деякими відомостями використовується в будівлі федеральної розвідувальної служби Німеччини – BND.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно