Особливості крихітного робота. Як повідомляє Digital Trends, в основі робота – принцип формування форм життя з 20 амінокислот. Зауважимо, подібний підхід раніше не застосовувався в робототехніці.

Читайте також: Інженери зіграли в пінг-понг робопсом: кумедне відео

При побудові робота професор Ніл Гершенфельд і студент Уїлл Ленгфорд використовували обмежений набір деталей. Сам пристрій отримав п'ять невеликих базових сегментів, які транспонується в той механізм, який необхідний в тих чи інших умовах. Перестроювання відбувається без участі людини.

Робот-трансормер МТІ – дивіться відео

Зараз створений дослідниками МТІ робот вміє повторювати примітивні рухи м'язів, повертати шестерінки і піднімати вагу, яка в сім разів перевищує його власну.

Для чого його можна використовувати? Як приклад подальшого розвитку проекту Гершенфельд привів 3D-принтери, здатні самостійно друкувати електронні пристрої та механізми. На думку вченого, саме такі рішення дозволять зробити робототехніку ближче до звичайного користувача.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно