Раніше 24 канал писав, що через кризову ситуацію Uber змушений був звільнити 3700 своїх працівників. Менш ніж через 2 тижні компанія вирішила звільнити ще 3000 людей.

До теми Криза в українській IT-сфері: половина компаній втрачає замовників, 20% скорочують зарплати

Uber економить

Загалом, з початку травня під скорочення потрапили чверть співробітників Uber. І йдеться не про водіїв, адже вони співпрацюють з компанією як підрядники.

Також The Wall Street Journal повідомляє, що Uber планує продати деякі непрофільні активи, зокрема:

  • сервіс з підбору персоналу Uber Works
  • виробник безпілотних автомобілів (Uber інвестував у компанію сотні мільйонів доларів).

До речі, глава сервісу Дара Хосровшахі відмовився від базової зарплати до кінця 2020 року. Раніше компанію покинув головний технічний директор Туан Фам, який прийшов в Uber в 2013 році. Рішення про відхід він прийняв після того, як стало відомо про плановане скорочення 800 інженерів у відділі, де працюють 3800 осіб.

Кого звільнили

Звільнення торкнулися штатних співробітників зі служби підтримки користувачів, а також фахівців з найму. Про водіїв не йдеться, адже вони співпрацюють з компанією як підрядники.

Головний офіс Uber розміщений у Сан-Франциско. Додатком компанії користуються більш ніж в 700 містах 60 країн світу, у тому числі в 7 українських містах.

Криза у Bird

Раніше стартап Bird, що надавав послуги з оренди електросамокатів, звільнив одразу 400 працівників. Це трапилось ще наприкінці березня. Співробітників запросили на спільну відеоконференціїю в Zoom, оскільки всі вони працювали з дому, та оголосили про звільнення.

Співробітникам повідомили, що поширення COVID-19 спричинило чималий негативний вплив на бізнес. Відтак стартап прийняв рішення скоротити низку посад у компанії.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно