Про це 24 каналу розповіла співзасновниця медичної платформи Medics Галина Василевська.

Повне інтерв'ю з Галиною Василевською читайте за посиланням

Вона також пояснила, що американський ринок буде більш чутливим до змін, особливо в охороні здоров'я і банківській системі.

Вона навела приклад, коли в США їй потрібно було оплатити кампус в університеті. Для цього в неї вимагали виписати чек:

Я відкрила Google і довелось шукати, як виписують чек. Чеки тут дуже поширені. Мобільні платежі не так популярні та в більшості місць все ще потрібно свайпати карткою.

Перевага ситуації в Україні

При цьому в Україні чеки не були поширеним явищем, тож не було споживчого банкінгу як такого. Тож перейти на безконтактну оплату типу PayPass Україна має значно вищий потенціал у діджиталі.

"Тому в нас робити якісь круті речі значно простіше. Не потрібно взаємодіяти з великою кількістю ланок, навколо кожної з яких є багато дуже складного регулювання", – додала Василевська.

До теми Сервіс Дія: що це таке, які послуги доступні та де завантажити

Наразі Україна активно впроваджує цифрові освітні послуги, різноманітні платформи та сервіси, які в США реалізувати значно складніше.

До речі, один із яскравих прикладів – це цифровий паспорт у додатку Дія. Україна стала першою країною у світі, де е-паспорт має таку ж юридичну силу, як і паперовий аналог.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно