Один з інструментів на борту зонда – ширококутний датчик, що складається з двох телескопів, призначений для захоплення видимих ​​проявів сонячної активності, повідомляє Digital Trends.

Читайте також: В середині метеориту знайшли нетиповий для нього матеріал

Що можна побачити на відео? На опублікованому відео Сонце знаходиться зліва за кадром, а на екрані чітко видно сонячний вітер – потік іонізованих частинок зліва направо. У правій частині кадру можна розгледіти яскраву крапку – планету Меркурій, і центр Чумацького Шляху. Білі смуги, що проходять через зображення, представляють собою частинки пилу.

Як виглядає сонячний вітер – дивіться відео

Ми дуже щасливі. Нам вдалося зібрати як мінімум удвічі більше даних, ніж ми спочатку розраховували отримати з цих перших двох проходів перигелію,
– зазначив директор відділу геліофізики в штаб-квартирі NASA Нікі Фокс.

Майбутні задачі зонда. Наступна стадія місії зонда – ще одна фаза перигелію, а в кінці грудня він повинен зробити обліт Венери. Це дасть вченим більше шансів зібрати нові дані про зірку, адже апарат використовує гравітацію планети для коригування траєкторії польоту.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно